Karmstolar gustaviansk stil

Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, bemålade, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, detaljer i guld, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

716065

2020-01-07