Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, bemålade, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, detaljer i guld, sitthöjd ca 42 cm
Slitage
716065
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här