Sideboard palisander 1960/70-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIDEBOARD, 2 st, 1960/70-tal, snarlika, med jalusi, fanér i palisander (dalbergia nigra), invändigt med hyllplan och lådor, höjder ca 65-69 cm, 148 x 43 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Skador, repor, märken, slitage, hyllplan saknas
716067
2019-12-25