Ljuskrona i rokokostil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSKRONA, 1920/30-tal, rokokostil, 6 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikformade slipade prismor. röktonade samt transparenta, höjd 85, diameter 57 cm
Smärre slitage. Renoverad och kompleterad
716075
2019-12-20