Bergére Louis XVI-stil

Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil
Bergére Louis XVI-stil

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, benavslut med skador

716082

2020-01-07