Tesil i silver

Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver
Tesil i silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TESIL i silver, Sverige, 1913, delvis förgylld, Ingraverad bokstav på handtaget, längd ca 16, vikt ca 38 g

Slitage

716139

2019-12-21