Johan Ossian Andersson oljemålning
2019-12-25
716145
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Skepp till havs, signerad och daterad 1931, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 54x92 cm
Någon obetydlig repa