Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, Rörstand 1950-tal, harpälsglaserat stengods, glasyr i brunt, signerad R SWEDEN GN, höjd ca 39 cm
Glasyrdefekt, andrasortering, nagg vid botten
716156
2019-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här