Gunnar Nylund vas

Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas
Gunnar Nylund vas

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstand 1950-tal, harpälsglaserat stengods, glasyr i brunt, signerad R SWEDEN GN, höjd ca 39 cm

Glasyrdefekt, andrasortering, nagg vid botten

716156

2019-12-23