Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, signerad och daterad Stephan Sinding 1889, "To mennesker", L.P Jorgensen Boeret, svart stengods, höjd 26 cm
Lagning vid mannens hals samt mun, smärre slitage, retusch
716159
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här