Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, signerad och daterad Stephan Sinding 1889, "To mennesker", L.P Jorgensen Boeret, svart stengods, höjd 26 cm

Lagning vid mannens hals samt mun, smärre slitage, retusch

716159

2019-12-21