Salvador Dali Internationell grafik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Zeus ur La Mythologie, signerad Dali 1964, XV/XX, etsning på japanpapper, bladmått ca 77x56 cm
LITTERATUR: Michler & Löpsinger 116-131

716177

2019-12-20