Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, möjligen till båt, 1800-talets slut, mässing och koppar, diameter ca 46 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

716207

2019-12-23