Gittan Jönsson akvarell

Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Kustbild, signerad och daterad Gittan Jönsson -86, akvarell, bildmått ca 27x37 cm, oramad

716212

2020-01-10