Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GITTAN JÖNSSON (född 1946): Kustbild, signerad och daterad Gittan Jönsson -86, akvarell, bildmått ca 27x37 cm, oramad
716212
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här