GIttan Jönsson färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): (7) "Livet går vidare" (5 st), "Äventyret" (2 st), signerade och daterade Gittan Jönsson -81 resp -83, färglitografier, bildmått ca 58x45/ 52x67 cm, oramade

716217

2020-01-10