Roger Risberg färglitografi

Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (4+4) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Hanteringsveck

716230

2020-01-12