Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, 23 delar, 1900-talets första hälft, Sandvik, bruntonad glasmassa, bl.a karaffer, skålar, vaser, höjd 8-30 cm
Smärre slitage, ytsmuts, enstaka karaffer saknar propp
716245
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här