Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): (5+3) Figurscener, signerade och daterade -90/ 1990, numrerade, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade
Hanteringsveck
716246
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här