Simon Gate Sandvik
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIMON GATE, 23 delar, 1900-talets första hälft, Sandvik, bruntonad glasmassa, bl.a starkvinsglas, skålar, vaser, karaffer, höjd 10-25 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ytsmuts, enstaka karaffer saknar propp
716247
Päivämäärä:
2019-12-21