Simon Gate Sandvik

Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik
Simon Gate Sandvik

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIMON GATE, 23 delar, 1900-talets första hälft, Sandvik, bruntonad glasmassa, bl.a starkvinsglas, skålar, vaser, karaffer, höjd 10-25 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, ytsmuts, enstaka karaffer saknar propp

716247

Päivämäärä:

2019-12-21