Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSOR, 3 st, 1800-tal, bl.a. kaurisnäckor, med mässing och silvermontage, längd 6,5-7,5 cm
Skador, löst lock
716250
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här