Dosor i form av snäckor

Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor
Dosor i form av snäckor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, 3 st, 1800-tal, bl.a. kaurisnäckor, med mässing och silvermontage, längd 6,5-7,5 cm

Skador, löst lock

716250

2019-12-20