Pottskåp
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POTTSKÅP, 1800-talets slut, blandstil, fanér i bl a valnöt, överdel i marmor, tvättfat, kanna samt potta Rörstrand, amt tvålkopp, porslin, höjd ca 88 samt 60x45 cm
Bruks och åldesrelaterat slitage, nagg
716256
2019-12-21