Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ANSIKTSMASK, Kongo, 1900-talets senare del, skulpterad och delvis bemålad, längd 32 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och färgbortfall
716257
2019-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner