Ansiktsmask Kongo

Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ANSIKTSMASK, Kongo, 1900-talets senare del, skulpterad och delvis bemålad, längd 32 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och färgbortfall

716257

2019-12-20