William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 200/300, plast (recycled plastic), höjd 40,5 cm

Smärre ytslitage, mindre fläckar på tassar

716259

2019-12-28