Ansiktsmask Kongo
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ANSIKTSMASK, Kongo, 1900-talets senare del, skulpterad och delvis bemålad, mässingsspik, längd 33 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall, spricka
716260
Päivämäärä:
2019-12-20