Ansiktsmask Kongo

Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo
Ansiktsmask Kongo

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ANSIKTSMASK, Kongo, 1900-talets senare del, skulpterad och delvis bemålad, mässingsspik, längd 33 cm

Kuntoraportti

Slitage, färgbortfall, spricka

716260

Päivämäärä:

2019-12-20