Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BO HULTÉN (född 1945): (22) Figuscener mm, signerade och numrerade, färglitografier, varierande format, oramade
Hanteringsveck
716267
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här