Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): 2 st, abstrakt komposition, tusch, daterad 1968, samt skogslandskap, litografi, signerad och daterad 1975, ca 24x20 cm
716279
2020-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här