Lennart Rodhe 2 st tusch samt litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): 2 st, abstrakt komposition, tusch, daterad 1968, samt skogslandskap, litografi, signerad och daterad 1975, ca 24x20 cm

716279

2020-01-05