Bröderna Andersson soffa fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, 2 delar, "Skanör" soffa, bredd 175, höjd 75, "Luton" fåtölj, bredd 80, höjd 95 cm, ljust mönstrad tygklädsel "Line out 16", lösa plymåer, ben i betsad valnöt, 2000-tal

Visst slitage

716281

2019-12-21