Staffli Beckers

Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers
Staffli Beckers

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECKERS, staffli, 1900-talets mitt, bok, bredd 50 cm, justerbar höjd, hjultrissor

Smärre slitage, färgrester

716283

2019-12-21