Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LAMPA för båt, 1800/1900-tal, med kardansk upphängning, brons samt kupa i glas, höjd ca 32 cm
Temaauktiuon: Nautica
Iriserande glaskupa, bruks och åldersrelaterat slitage
716284
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här