Lampa för båt

Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt
Lampa för båt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LAMPA för båt, 1800/1900-tal, med kardansk upphängning, brons samt kupa i glas, höjd ca 32 cm

Temaauktiuon: Nautica

Iriserande glaskupa, bruks och åldersrelaterat slitage

716284

2020-02-22