Monica Backström

Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström
Monica Backström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, skulptur, Kosta Boda, Limited edition 253/533, signerad, numrerad 7296000, glas, diameter ca 14,5 cm, höjd 17 cm

Obetydligt ytslitage

716289

2019-12-29