Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA BACKSTRÖM, skulptur, Kosta Boda, Limited edition 253/533, signerad, numrerad 7296000, glas, diameter ca 14,5 cm, höjd 17 cm
Obetydligt ytslitage
716289
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här