Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL VALLIEN, flaska / vas, Kosta Boda, Artist Collection, signerad, numrerad 89253, glas, höjd 31,5 cm
Enstaka repor på undersida
716295
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här