Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN, flaska / vas, Kosta Boda, Artist Collection, signerad, numrerad 89253, glas, höjd 31,5 cm

Enstaka repor på undersida

716295

2019-12-29