Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CHAMPAGNESTRUTAR, 9 st, glas, 1800-tal, slipad dekor, rund fot, höjd ca 18 cm
Zustandsbeschreibung
4 st med nagg
716317
2019-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner