Champagnestrutar 1800-tal

Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal
Champagnestrutar  1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CHAMPAGNESTRUTAR, 9 st, glas, 1800-tal, slipad dekor, rund fot, höjd ca 18 cm

Zustandsbeschreibung

4 st med nagg

716317

2019-12-21