Romersk yngling 1800-tal

Romersk yngling 1800-tal
Romersk yngling 1800-tal
Romersk yngling 1800-tal
Romersk yngling 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-TAL), "Romersk yngling", olja på pannå 24x19,5 cm

A tergo påskrift: Romersk yngling, måladt 1884 i Rom av Auguste Eliasson

Spricka i pannå

716321

2019-12-21