Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-TAL), "Romersk yngling", olja på pannå 24x19,5 cm
A tergo påskrift: Romersk yngling, måladt 1884 i Rom av Auguste Eliasson
Spricka i pannå
716321
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här