Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Landskapsmotiv med "Enhörna kyrka", monogramsignerad och daterad 35, olja på pannå, 27x35 cm

716329

2020-01-04