Kluckaflaska 1700-tal fyllhund 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLUCKAFLASKA, FYLLHUND, 2 delar, klarglas, 1700-tal resp 1800-tal, dekor av påklipp, höjd ca 15-22 cm

Flaskan med fotnagg, åldersslitage

716330

2019-12-21