Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, förgyllt trä, Thailand, 1900-tal, i sittande ställning, höjd ca 48 cm
Slitage, färgbortfall
716336
2020-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här