Skulptur trä Thailand

Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand
Skulptur trä Thailand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, förgyllt trä, Thailand, 1900-tal, i sittande ställning, höjd ca 48 cm

Slitage, färgbortfall

716336

2020-01-04