Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÄST, 2 st, Dalarna, 1900-talets första hälft, sk blåbening, vitmålad, med polykrom bemålning, höjd ca 10-12 cm

Ålderslitage, öron med avslag

716343

2019-12-21