Dalahäst
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÄSTAR, 3 st, Dalarna, 1900-talets första hälft, röd bottenfärg, polykrom bemålning, höjd 11, 12 samt 18,5 cm
Åldersrelaterat slitage, de mindre med slitage på öron, den stora med huvudet lagat
716346
2019-12-21