Armbandsur Elgin 14k guld

Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld
Armbandsur Elgin 14k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBANDSUR, 14k guld, Elgin, 1900-talets mitt, rektangulär urtavla, plexiglas, ca 35x23 mm

Fungerar ej vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, repor

716396

2019-12-23