Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Solbelyst vinterlandskap, signerad, olja på duk, 91 x 113 cm
Någon obetydlig repa
716406
2019-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här