Tore Ahnoff oljemålning

Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE AHNOFF (1917-2016): Landskap, olja på duk, signerad, 58x47 cm

Någon obetydlig repa

716458

2019-12-31