Wäinö Aaltonen relief

Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 EUR

WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) "Mitt hjärtas sång", signerad samt daterad 1932, förgylld gipsrelief, 80x79 cm

smärre slitage och färgbortfall

716465

2020-05-17