Bord av Ilmari Lappalainen

Bord av Ilmari Lappalainen
Bord av Ilmari Lappalainen
Bord av Ilmari Lappalainen
Bord av Ilmari Lappalainen
Bord av Ilmari Lappalainen
Bord av Ilmari Lappalainen

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

200 EUR

ILMARI LAPPALAINEN, BORD, "Tuulikki 3301", Asko, 1900-talets mitt, 70x70 cm, höjd 58 cm

Slitage

716466

2019-12-20