Kärl Höganäs

Kärl Höganäs
Kärl Höganäs
Kärl Höganäs
Kärl Höganäs
Kärl Höganäs
Kärl Höganäs

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRL, Höganäs, saltglaserat, höjd ca 60, 50 x 50 cm

Lagning, bruksslitage

716467

2019-12-27