Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖSTA GUSTAVSSON (1895-1962): (2+2) "Noaks ark" resp. "Om hösten", signerade och daterade Gösta Gustavsson 1970, numrerade, bladmått ca 47x63 cm
Delvis gulnade, oramade
716493
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här