Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
TOROLF ENGSTRÖM (1909-1987): Liggande kvinna och katt, signerad och daterad 1950, trärelief, ca 32x80 cm
Smärre torrsprickor
716494
2019-12-21