Carin Nilsson skulptur

Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): Sittande kvinna, skulptur i gips, signerad och daterad 1944, höjd ca 29 cm

Slitage, märken

716497

2019-12-21