Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSUR, 1900-talets första hälft, gulmetall, på marmorsockel, urtavla med tryckt dekor, märkt "AJ", nr 14 / 627, mått 14x5x16 cm

Mindre nagg, fungerade vid neklare test, SAV garanterar ej funktionen

716507

2019-12-27