Bordsur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft, gulmetall, på marmorsockel, urtavla med tryckt dekor, märkt "AJ", nr 14 / 627, mått 14x5x16 cm
Mindre nagg, fungerade vid neklare test, SAV garanterar ej funktionen
716507
2019-12-27