Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KOLBOX / KOLHÄVARE, sent 1800-tal, koppar, handtag i målad metall i form av maskaron, mått 30x40x40 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, smärre bucklor
716511
2019-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner